Tým

David Kozubík

Fotka DavidaVšechno je to jeho nápad. Ještě nevíme jestli je to dobrý nápad nebo blbý nápad nebo jaký je to vlastně nápad. Uvidíme. Má podobných nápadů jěště hodně.

Lukáš Kozubík

Fotka LukášeV roce 2004, když mu bylo pod sedlem Šingo-La velmi špatně, se zapřísahal: "Už žadné velké hory, už budu lozit jen po skalách..." pak se odmlčel a dodal "... žádné skály, budu se věnovat akvaristice." A jak řekl, tak udělal, ale z akvaristiky bylo jen kousek k freedivingu a dnes se na nádech ponoří do 40m a čtyři minuty pod vodou také hravě zvládne.

Lenka Kuczmanová

Fotka LenkyNejkrásnější holka z Fryštáku a věčná studentka ekologie. Umí hrát na bicí i na violončelo a je nepřekonatelná v prodeji kosmetiky.

Petr Hujka

Fotka PetraRozumí takovým věcem jako je "Segmentace obrazových dat založená na principu vícerozměrného normálního rozdělení." Procestoval Evropu a Ameriku a chtěl změnu. Náhodou potkal Lukáše a zeptal se, zda by s ním nejel do Ruska. Lukáš na to:"Nemohu, jedeme do Pakoše. Pojeď s námi..."

Vávra Havlíček

Fotka VávryJe povahy klidné tiché až apatické. Sbírá razítka v pase, Pakistánské ještě nemá, a tak se dlouho nerozmýšlel. Toulal se již Rumunskem, Jižní Afrikou i Tadžikistánem a taky občas něco píše do Aldebaran Bulletinu.


Jak to Vávra viděl.
e-mail: david @ tlachac . net